I’m addicted to Aunt Maple’s Crunchy Granola. It all started as I was rolling down the bulk aisle to scoop some granola. Nothing in particular but, you know, trying to find something to liven up that thick, sour, Siggy’s cute-Icelandic-sheep plain yogurt. I stumbled across A.M.C.G. and noticed the price tag—$15/LB?! WTF could make this Granola the Filet Mignon of the bulk aisle? One bite and I understood why. It’s crack. It’s ruining my finances. Sometimes I write the PLU for “Basic Buncha Granola” @ $7.99/LB and hope the cashier doesn’t catch me. Do they have all the flora and fauna of their Granola memorized?